Reference

Gabriela Nováková
Accenture

S Markem jsem spolupracovala několik let na více obchodních projektech, např. jsme společně zaváděli nový elektronický systém pro poskytování a správu zaměstnaneckých výhod, vymýšleli a realizovali interní promo nového systému a k tomu samozřejmě i příslušnou smluvní dokumentaci a reporting. Byla jsem spokojená s Markovým přístupem, který byl aktivní, informoval nás o plánovaném vývoji systému do budoucna a my jsme tak měli možnost se připravit na nové funkce a možnosti. Dodržoval termíny a dohody, jednání byla vždy připravená a tak ve výsledku i efektivní. Naše komunikace byla otevřená a mohla jsem se na něj spolehnout. Oceňuji zejména vysokou míru profesionality v komunikaci, důvěryhodnost a fakt, že měl skutečný zájem na naší spokojenosti a dosažení našich cílů.


Jan Varmuža 

Sales Director CZ&SK, HERO CZECH s.r.o.

S Markem Fáčem jsem měl možnost přímo spolupracovat 5 let. Na základě vlastní zkušenosti mohu o Markovi říci, že je nejen excelentní obchodník, zná detail a dovede se na věc podívat i v širším kontextu, ale je i výborným manažerem a lídrem.

Ve své práci se nebál "vyhrnout si rukávy" a pustit se do denodenní rutiny, což mu přineslo jak detailní znalosti práce obchodníka v B2B, ale i uznání jeho týmu. Na druhé straně byl mým klíčovým partnerem při definici obchodní strategie na delší období a s tím spojené nastavení odměňovacího systému v souladu se strategií Strategii dovedl následně "rozměnit na drobné" v podobě obchodního plánování přes aktivity a individuální cíle členů jeho týmu.

Marek vždy chtěl vědět nejen co (se má udělat/dosáhnout), ale i proč, což následně přenášel na svůj tým. Tento přístup mu zajistil loajalitu a nasazení týmu a následně plnění cílů.

Marek je výborný v navazování osobních kontaktů, které následně dovede přeměnit v obchodní příležitosti. Přesto,  toto je hodně dáno osobními dispozicemi, dovedl tuto věc předávat i dále svým lidem formou tréninků, spolujízd a individuálního rozvoje. Z výše uvedeného vyplývá, že je zaměřen na budování důvěry a dlouhodobého vztahu s klientem a ostatními členy týmu.

Za sebe mohu říci, že za celou dobu naší vzájemné spolupráce jsem se na něj vždy mohl spolehnout. Nejen proto vřele doporučuji Marka jako partnera pro řešení obchodních či manažerských výzev.


Petr Mrvík
Personální ředitel, Sev.en Group

S Markem Fáčem jsem měl možnost spolupracovat řadu let na úrovni já jako zástupce našich společností a on jako zástupce a reprezentant dodavatele služeb pro naše zaměstnance. Spolupráce s ním byla vždy profesionální a korektní. Problémy řešil proaktivně a s nezbytnou dávkou invence s cílem najít oboustranně výhodné nebo alespoň přijatelné řešení. Velmi jsem oceňoval jeho rychlé a komunikativní jednání, znalost problematiky a snahu proniknout do problému i v širších souvislostech nebo naopak úzce ve vazbě na specifika našeho odvětví podnikání. Z této zkušenosti mohu Marka Fáče doporučit jak v rovině manažerské či obchodní, tak v rovině osobnostní.


Pavel Bambásek
účastník kurzu "Vedení obchodní schůzky"

Marek je Pan obchodník. Má mnoho zkušeností, za sebou víc než 2000 schůzek a je to znát. Marek se až nečekaně rychle a přesně zorientoval v mých dotazech na situace, které řeším. Uměl mi dát konkrétní tipy na situace, které řeším. Z toho jak se rychle zorientoval na mé dotazy a okamžitě ho napadala řešení bylo evidentní, že zkušeností má opravdu hodně. A především to byly hodnotné tipy, které použiji.


Miroslav Pecka

účastník kurzu "¨Vedení obchodní schůzky"

Oceňuji Markovo nadšení, zkušenosti a flexibilitu přizpůsobit kurz potřebám účastníka. Mnoho věcí jsem si srovnal v hlavě a odnesl konkrétní věci, jak lépe sebeprezentovat/prodat své dovednosti. Určitě mohu doporučit.


Hana Míčová
účastnice kurzu "Vedení obchodní schůzky"

Marek mi pomohl s obchodními situacemi, ve kterých jsem se cítila nejistá. Pro mě se tedy jednalo o velmi cenné rady v oblasti cílů, přípravy a hlavně řešení konkrétních situací. Kurz mě motivoval zavést a upevnit nějaké změny. Děkuji


Jana Peclová

profesionální koučka, autorka knihy "To je ono!"

Spolupráce s Markem je vždy hladká, efektivní a navíc příjemná. Marek dokáže zúročit svoje zkušenosti s řízením lidí a vhledem do všech úrovní prodeje, přichází s vlastní invencí a nápady, jak věci posunout, dodržuje dohody a dokáže si rychle získat důvěru těch, kterým svoje zkušenosti předává.